proměny pro dlouhovlásky

12. února 2008 v 15:35 | verunka
Máte dlouhé vlasy? Pak proč nosit stále jen culík!
Dlouhé vlasy přímo vybízí k experimentům. A pokud nevíte, jak svůj účes změnit či vylepšit, inspirujte se proměnami naší modelky. Ano je to stále tatáž dívka, pouze účesy se mění. Díky změně účesu pak můžete vypadat romanticky, záhadně či smyslně...
PŘED
PO
1.
Tento hladký a vzdušný účes dává vyniknout přirozené kráse očí. Jednoduše vyfénujte vlasy přes velký kulatý kartáč, konečky nasměrujte směrem k obličeji. Potom vezměte menší část vlasů ve střední části hlavy a sepněte je sponkou. Sepnuté vlasy poté uspořádejte tak, aby volně spadaly podél obličeje a rámovaly ho.
2.
Účes pro romantické chvíle. Rozdělte vlasy pěšinkou ve středu hlavy a pomocí kulmy vytvořte měkké kudrny pro jemně zvlněný vzhled. Pro zvýraznění můžete do vlasů dát i barevnou stužku tak jako na obrázku.
Tip: Mírně zvlněného vzhledu dosáhnete i použitím středních vlasových natáček, které necháte na vlasech určitý čas, nejlépe přes noc.
3.
Účes pro slavnostnější chvíle. Vlasy sčešte dozadu a získáte úplně nový vzhled! Vzadu vlasy můžete sepnout například stříbrnou sponou nebo vytvořit drdol či jiný uzel. Nezbytností pro tento uhlazenější účes jsou doplňky, proto zvolte například hezký klips ve stylu motýlka do vlasů a nezapomeňte ani na náušnice.
4.
Tento vyzývavý účes lehce získáte pomocí natáček a sepleteného copánku vytvářejícího přirozenou čelenku. Vlasy vyfénujte a natočte na horké natáčky, velké vzadu a střední směrem dopředu. Po sejmutí natáček vlasy nečesejte, pouze je upravte prsty. Vezměte pramínek vlasů nad uchem a upletťe copánek, kterým poté orámujte přední vlasy jako čelenkou.
Tip: Pokud chcete ušetřit čas, místo copánku použijte klasickou čelenku.
5.
Chcete změnu trvalejšího rázu? Melír je k tomu jako stvořený. Momentálně je velmi oblíben a dodává účesu na kontrastu a hloubce. Rozdělte vlasy na silné prameny a obarvěte například každý sudý po celé délce. Výsledkem budete jistě překvapena! A pokud nechcete nic riskovat, použijte k barvení vymývatelnou barvu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co si myslíte o Tokio Hotelu?

jsou nej 33.3% (10)
nejsou špatní 23.3% (7)
jsou špatní 13.3% (4)
jsou nejhorší skupina na světě 30% (9)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama