Trendy zimního make-upu

12. února 2008 v 17:07 | verunka
Péče o pleť v zimním období je jiná než ve slunečních dnech. Spolehlivou ochranou pokožky před nepřízní počasí je make-up.
Nejdříve naneseme vhodný krém a přes něj make-up, a to od čela směrem dolů až na krk. Podle potřeby a náročnosti ženy zafixujeme transparentním (průsvitným) pudrem.
Tento rok se klade důraz na dobře vytvarované, pěstěné obočí, které může být zvýrazněno tužkou či stínem podle typu ženy. Tmavým sluší i černá, světlejším a blond šedohnědá a hnědá.
Denní líčení se nese v duchu 20. a 80. let, od průsvitné jemné růžové až po sytě růžovou a fialové odstíny.
Stále však platí, čím více nalíčené oči, tím méně rty, a pokud použijeme lesklé stíny, pak rty zmatníme a naopak. Nahé líčení rtů se hodí na den s použitím kvalitní báze s rostlinnými oleji a světlé rtěnky nebo lesku.
Líčení očí věnujeme více péče a dbáme na pravidlo, čím menší oči, tím světlejší barvy. Podle tvaru a vzdálenosti očí nanášíme vždy dvě barvy tón v tónu. Velké oči umožňují orámování tužkou. Řasenka je posledním krokem v líčení. Vybereme si kvalitní značku a je na místě zvolit voděodolný typ, protože v chladu či dokonce v mrazu oči slzí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

kolik máte emailů???

1
2
3
4
5
více

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama